Baba Çocuklarını Öldürdü

Baba Çocuklarını Öldürdü

Ankara'da bir baba, rehin aldığı çocuklarını öldürüp intihar etti

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir kişi, rehin aldığı 2 çocuğunu tabancayla öldürüp intihar etti. Şahsın eşiyle boşanma aşamasında olduğu ve mahalleye yeni taşındıkları öğrenildi.
Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir kişi, rehin aldığı 2 çocuğunu tabancayla öldürüp canına kıydı.

ÇOCUKLARINI ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Alınan bilgiye göre, Naci Çakır Mahallesi 758'inci Cadde'deki binada, Murat Keklik, çocukları Yağız Keklik (14) ve Doğa Keklik'i (11) tabancayla rehin aldı. Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Baba Keklik, bulundukları evde çocuklarını tabancayla vurarak öldürüp aynı silahla yaşamına son verdi.

EŞİYLE BOŞANMA AŞAMASINDAYMIŞ

Hayatını kaybeden baba ve 2 kardeşin cesetleri, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Murat Keklik'in eşiyle boşanma aşamasında olduğu ve mahalleye yeni taşındıkları öğrenildi.

Kaynak: AA / Güncel


Haber (Haber24) | AK SEO (akblog.net)

1 Yorumlar

  1. ÇOCUKLARINI ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ
    Alınan bilgiye göre, Naci Çakır Mahallesi 758'inci Cadde'deki binada, Murat Keklik, çocukları Yağız Keklik (14) ve Doğa Keklik'i (11) tabancayla rehin aldı. Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Baba Keklik, bulundukları evde çocuklarını tabancayla vurarak öldürüp aynı silahla yaşamına son verdi.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski