Demir Tozu Sökücü

Demir Tozu Ferroff

Trafikte ilerlerken kendi aracımızdan ve diğer araçlar sebebiyle oluşan balata tozu, demir tozları ve özellikle döküm fabrikaları gibi ağır sanayi bölgelerindeki demir tozları araç yüzeyine yapışmaktadır. Araç yüzeyine yapışan bu demir ve balata tozları; araç boyasının matlaşmasına, zarar görmesine ve daha çabuk yıpranmasına sebep olur.
Demir Tozu Ferroff - Shop Deri Klinik
Demir Tozu Ferroff - Shop Deri Klinik

Ferroff Demir Tozu Ne İşe Yarar?

Ferroff araç üzerine gelen demir tozu, balata tozu ve endüstriyel tozu zahmetsizce temizlemek için tasarlanmış oldukça etkili, hızlı ve güvenilir bir temizleyicidir. Ferroff ; cam, plastik, folyo kaplı araçlar, seramik uygulaması yapılmış paneller, boyalı ve krom yüzeylerde uygulanabilir. Ferroff ; demir tozu ile birlikte yüzeydeki kirin, trafik filminin, reçine kalıntılarının büyük bir kısmının da çözülmesine yardımcı olur.
Ferroff Demir Tozu Ne İşe Yarar? - Shop Deri Klinik
Ferroff Demir Tozu Ne İşe Yarar? - Shop Deri Klinik
Araçların kullanım şekillerine, bulundukları ortama ve bölgenin trafik şartlarına göre düzenli demir tozu temizliği yapılması boyanın daha parlak ve kusursuz kalması için oldukça önemlidir. Sürekli ağır ve yoğun trafikte gidiliyorsa diğer araçların balata tozlarına daha çok maruz kalınacağı için daha sık demir tozu temizliği yapılması gerekirken, boş bir otoyolda sabit hızlarda giden araçlarda daha uzun aralıklarla demir tozu temizliği yapılabilir.

Tel:

0541 355 6018

0212 863 3343

Demir Tozu Nerelerde Kullanılır?

Polisaj işlemlerinden önce demir tozu temizliğinin demir tozu spreyler ile doğru bir şekilde yapılması; polisajın daha kolay, başarılı ve araca zarar vermeden tamamlanması için bir zorunluluktur. Sadece kil uygulaması ile yapılan yüzey temizliklerinde; demir tozunun hepsi yüzeyden alınamadığı gibi çok fazla zaman harcanıyor, kil hamuru ihtiyacı ve dolayısıyla da maliyet artıyor. Tam anlamıyla alınamayan demir tozları polisaj ile verniğe gömülüyor sonrasında araç yüzeyinde kısa sürede matlaşma ve vernik delikleri meydana gelebiliyor.
Demir Tozu Nerelerde Kullanılır? - Shop Deri Klinik
Demir Tozu Nerelerde Kullanılır? - Shop Deri Klinik

Demir Tozu Sökücünün Faydaları - Shop Deri Klinik

Polisaj uygulamalarından önce Ferroff tavsiye edildiği şekilde uygulanmalı ve gerekli bekleme süresi tamamlandıktan sonra durulanmalıdır. Yoğun kirli ve bakımsız araçlarda Ferroff uygulandıktan, gerekli bekleme süresi tamamlandıktan ve demir tozları çözüldükten sonra yüzey kil eldiveni, kil bezi veya kil pedi kullanarak kil uygulaması yapılabilir. Bu şekilde yapılan kil uygulamasında Ferroff bir kil kaydırıcısı olarak kullanılabilir, yaratılan sürtünme ve mekanik işlemle yüzeye yapışmış olan yol filmi ve diğer inatçı kirler çok daha kolay temizlenebilir.
Demir Tozu Sökücünün Faydaları - Shop Deri Klinik
Demir Tozu Sökücünün Faydaları - Shop Deri Klinik
Demir tozu ve kil uygulaması birlikte yapılacağı zaman kullanılması planlanan kil bezi, kil eldiveni veya kil diskinin Ferroff ile birlikte kullanıma uygun olup olmadığı denenmelidir. Ferroff kil kaydırıcı olarak kullanıldığı için zaman, malzeme ve işçilikten tasarruf edilecek, yüzey çok daha verimli ve etkili temizlenecektir.
Deri Klinik markası olan dkchemie; üzerinde düşünülmüş, çok çalışarak titizlikle geliştirilmiş, fark yaratan ürünler bütünüdür.

İletişim

Detaylar için Shop Deri Klinik ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski