Tranzonspor'da Büyük Heyecan

Umut Bozok'ta sona doğru! Ufak pürüzler kaldı

Forvet arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Umut Bozok transferinde sona geldi. Bordo-Mavililer, hem Umut Bozok hem de kulübü Lorient ile her konuda el sıkıştı.
Forvete takviye yapmak isteyen Fırtına, uzun bir süredir çalışmalarına devam ediyor. Neredeyse transfer döneminin başından beri gündemde yer alan Umut Bozok konusunda da önemli adımlar atıldı.
Geçtiğimiz sezon Kasımpaşa forması altında gol krallığı sevinci yaşayan yıldız forvetin transferinde sona yaklaşıldı. Trabzonspor, oyuncunun kulübü Lorient ile yaptığı pazarlıklarda 2 milyon Euro bandında bir bonservis bedeli konusunda el sıkıştı. 25 yaşındaki santrfora ise verilen paranın 1 milyon Euro olacağı bilgisine ulaşıldı. Taraflar arasında son pürüzlerin kaldığı belirtilirken, Lorient'in bir problem çıkarmaması halinde transferin gerçekleşeceği belirtildi.
Geçtiğimiz sezon Kasımpaşa'da kiralık olarak forma giyen Umut Bozok, 41 maçta 20 gol 8 asistlik performans sergilemişti.
Tranzonspor'da Büyük Heyecan
Umut BozokHaber (Haber24) | AK SEO (akblog.net)

1 Yorumlar

  1. Geçtiğimiz sezon Kasımpaşa forması altında gol krallığı sevinci yaşayan yıldız forvetin transferinde sona yaklaşıldı. Trabzonspor, oyuncunun kulübü Lorient ile yaptığı pazarlıklarda 2 milyon Euro bandında bir bonservis bedeli konusunda el sıkıştı. 25 yaşındaki santrfora ise verilen paranın 1 milyon Euro olacağı bilgisine ulaşıldı. Taraflar arasında son pürüzlerin kaldığı belirtilirken, Lorient'in bir problem çıkarmaması halinde transferin gerçekleşeceği belirtildi.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski