Yaşlı Adam Kadına Hayatının Şokunu Yaşattı

Otobüste yaşlı adama yer veren genç kadın hayatının en büyük pişmanlığını yaşadı

İstanbul'da bir kadın, otobüse yeni binen yaşlı adama yer vermek istedi. Ancak oğlunu ayağa kaldırdığı sırada çocuğun ayakkabısı, adamın beyaz pantolonuna değdi. Adeta çıldıran adam, genç kadın ve çocuğuna korku dolu anlar yaşattı.
Yaşlı Adam Kadına Hayatının Şokunu Yaşattı
Yaşlı Adam ve Masum Abla
Fatih- Taksim arası sefer yapan otobüste iddiaya göre, bir kadın çocuğuyla birlikte karşılıklı koltuklara oturarak seyahat etmeye başladı. Bir durakta yaşlı bir adam otobüse binince, kadın iyilik olsun diye karşısında oturan oğlunu kucağına alarak yaşlı adama yer verdi. Küçük çocuk koltuktan kalktığı sırada yaşlı adamın beyaz pantolonuna ayağı çarpınca, yaşlı adam ortalığı birbirine kattı.

ANNESİNE HAKARET ETTİ

Neye uğradığını şaşıran anne ilk olarak çocuğunu alarak uzaklaştırmaya çalıştı, daha sonrada hakaret ederek bağıran yaşlı adama karşılık verdi. Bu sırada yaşlı adam elindeki ile vurmaya çalışınca kadınla adam arasında tartışma yaşandı. Otobüste bulunanlar ise yaşlı adama tepki gösterdi. Bir süre sonra otobüstekiler kadın ve çocuğunu alarak otobüsün arka kısmına götürüp koltuğa oturttu.

KORKAN ÇOCUĞA SU VERDİLER

Otobüstekilerin yer vermesi sonucu arkada bulunan başka bir koltuğa oturan küçük çocuk, yaşadığı korku dolu anlar nedeniyle ağladı. Bu sırada otobüste bulunan bir kadın küçük çocuğa su vererek onu sakinleştirdi. Anne ise yaşadığı o anları, "Yer verdim, çocuğun ayağı pantolonuna değmiş, bu sebepten çocuğuma vurdu. Çocuğum çok korktu, bende çok korktum" diyerek anlattı. Yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.
Herkes gergin. Herkes asabi. Kendinize gelin ey insanoğlu...
Kaynak: haberler
------------------

Haber (Haberinmerkezi.NET) | Google SEO (akblog.net)

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski