Spor yorumcusu Cem Dizdar sunucuyu çileden çıkardı

Spor yorumcusu Cem Dizdar sunucuyu çileden çıkardıTRT Spor ekranlarında izleyiciyle buluşan Spor Manşet programında sunucu Serkan Yetkin, yorumcu Cem Dizdar'a sorduğu bir soru üzerine aldığı cevapla çileden çıktı. Taraftardan gelen soruları Dizdar'a, yönelten Yetkin, Arda'nın Jorge Jesus'un elini öpmesi hakkında ne düşündüğünü sorduğu Dizdar, "Ne diyebilirim buna! Her şeye bir şey söylenir mi! Kim soruyor bunları!" cevabını verdi. Cevaba sinirlenen Serkan Yetkin, "Her soru mantıklı mı oluyor? Ne yapayım ağabey!" dedi.

Fenerbahçe'de genç futbolcu Arda Güler'in, Jorge Jesus'un doğum gününde elini öpmesi sosyal medyaya damga vurmuştu. TRT 1'de yayınlanan Spor Manşet programında bu konu hakkında yorumcu Cem Dizdar'a soru soran sunucu Serkan Yetkin, hiç ummadığı bir cevap aldı.

"KİM SORUYOR BUNU!


"Taraftarlardan gelen soruları okuyan Serkan Yetkin, yorumcu Cem Dizar'a konu hakkında ne düşündüğünü sordu. Soruya tepki gösteren Dizdar ise, "Merak edilen ne? Ne diyebilirim buna ya! Her şeye bir şey söylenir mi! Kim soruyor bunu, 'Cem ağabey ne diyor?' El öpmüyor muyuz!" ifadelerini kullandı.

"HER SORU MANTIKLI MI OLUYOR!


"Serkan Yetkin, Cem Dizdar'ın bu cevabı üzerine sinirlenirken "Gelenleri ben iletiyorum. Bazı izleyicilerimizde bana hakaretvari paylaşımlarda bulunuyorlar. Sanki ben kendim belirliyorum bunları. Bir sürü mesaj geliyor, açın bakın yani! Ne yapayım ben! Görmezden mi geleyim her şeyi? Yazıyor, izliyor ben de iletiyorum. Her soru mantıklı mı oluyor! Ne yapayım ağabey yani. Anlatalım ki anlasın mantıklı olup olmadığını. Konuşmazsak nasıl anlayacak." dedi.--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: sondakika

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski