Arazi kavgası! 2'si kardeş 3 kişi yaşamını yitirdi

Arazi kavgası! 2'si kardeş 3 kişi yaşamını yitirdiNiğde'de iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2'si kardeş 3 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi de ağır yaralandı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Niğde merkeze bağlı Çayırlı köyü Küçükmeşe mevkiinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle Karadiken ve Ceran ailelerinin bireyleri arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Taraflar birbirlerine pompalı tüfeklerle ateş açtı.Silahlardan çıkan saçmaların isabet ettiği Erdoğan Karadiken ile kardeşi Murat Karadiken olay yerinde Yılmaz Ceran da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Ceran'ın kardeşi Murat Ceran ise ağır yaralandı.

Silahlardan çıkan saçmaların isabet ettiği Erdoğan Karadiken ile kardeşi Murat Karadiken olay yerinde Yılmaz Ceran da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Ceran'ın kardeşi Murat Ceran ise ağır yaralandı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Murat Ceran, ambulansla hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski