Elon Musk'un Coca-cola paylaşımı tepki çekti

Elon Musk'un Coca-cola paylaşımı tepki çektiPopüler sosyal medya platformu Twitter'ı 44 milyar dolara satın alan Elon Musk'tan şimdi de Coca Cola hamlesi geliyor. Coca Cola'yı satın alacağı yönünde bir paylaşım yapan milyarder iş adamı, "İçine tekrar kokain koyacağım" dedi. Musk'ın paylaşımı kısa sürede 2 milyon beğeni alırken, Temsilciler Meclisi Üyesi Lauren Boebert'in yaptığı yorum ise dikkatlerden kaçmadı.


Twitter'ı satın alan Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, gözünü şimdi de Coca Cola'ya dikti. Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ilginç ifadeler kullanarak, "Şimdi de Coca-Cola'yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım" mesajı verdi.

2 MİLYON BEĞENİ ALDI


Bu paylaşım Musk'ın Twitter'ı 44 milyar dolara satın almasından kısa bir süre sonra geldi ve saatler içinde 2 milyon "beğeniye" ulaştı.

Paylaşıma reaksiyon verenlerden biri de ABD'nin Temsilciler Meclisi Üyesi Lauren Boebert'ti. ABD Başkanı Joe Biden'ın avukat olan oğlu Hunter Biden'ın belgelenmiş uyuşturucu kullanımına gönderme yapan Boebert, Musk'ın tweetinin altında, "Hunter senden iyilik mi istedi?" diye yazdı. Boebert'in bu yanıtı da binlerce "beğeni" 
aldı 

BAĞIMLILIK YARATMASI İÇİN...


Koka yaprağından üretilen Coca-Cola'nın, geçmişten bu yana tüketicide bağımlılık yaratması amacıyla kokain kullandığı öne sürülüyor. Coca Cola ise ürünlerin artık kola çekirdeği özü içermediğini, onun yerine yapay tatlar kullanıldığını belirtiyor.--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: sondakika

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski